CZ EN

PRAVIDLA REZERVACE a PŘEDPRODEJE CLUBU PANTHEON PLZEŇ

Vyberte si AKCI, na kterou byste chtěli rezervovat některý ze stolů v music Clubu Pantheon. Následně stačí vstoupit pomocí tlačítka REZERVOVAT STUL do sekce rezervací nebo pomocí tlačítka PŘEDPRODEJ do sekce prodeje vstupenek.

PŘEDPRODEJ

Vyberte si AKCI, na kterou byste chtěli ZAKOUPIT VSTUPENKY v music Clubu Pantheon. Poté stačí vstoupit pomocí tlačítka PŘEDPRODEJ a doplnit typ, počet lístků a místo odběru. Vstupenka Vám zajistí rychlý vstup i na akci, která je již plně obsazena a další hosté nejsou do klubu vpouštěni, šatnu zdarma  a několik dalších výhod spojených s touto službou.

Vstupenky je možné si v rámci předprodeje zakoupit do půlnoci dva dny před konáním akce, tedy vstupenky na páteční akci lze zakoupit do středeční půlnoci. Tím je zajištěna řádní distribuce objednaných vstupenek na výdejní místa.

V rámci předprodeje si můžete zakoupit lístky se zajímavou slevou. Vstupenka Vám zajistí také rychlý přístup na i na akci, která je již plně obsazena a další hosté nejsou do klubu vpouštěni. Na nákup normální vstupenky je poskytnuta sleva ve výši 5 % z ceny dané akce za každou vstupenku, až do výše 50 %. Na vstupenky do VIP zóny (Kiss Proton Zóna i VIP Champagne) je poskytnuta také sleva 5 % z ceny dané akce za každou vstupenku, ale jen do výše 25 %. Např. na nákup 7 normálních vstupenek máte slevu 35 %, na nákup 7 VIP vstupenek slevu 25 %.

Vstupenky si můžete vyzvednout v klubu Pantheon, v restauraci El Cid a El Cid La Provance a v sídle společnosti ProCeram.

REZERVACE 

Bezplatná rezervace stolů platí do 22.00 hod. Nepřijdete-li do této doby, je stůl uvolněn jiným hostům. Při požadavku REZERVACE pro pozdější příchod je nutné zakoupit minimálně 50% počtu vstupenek, které odpovídají danému místu. V tomto případě je rezervace prodloužena do 23.30 hod. Lístky je možné zakoupit v sekci PŘEDPRODEJ se zajímavou slevou, do které se dostanete z PROGRAMU klubu.

K REZERVACI stolu ve VIP je nutné zakoupit minimálně 4 VIP vstupenky, nebo provést rezervaci pomocí VIP karty zadáním jejího čísla a jména majitele. Opět je možné zakoupit lístky v sekci PŘEDPRODEJ.

Rezervaci míst k sezení je možné provést do otevření klubu v den rezervace.

Pantheon Club na  Facebooku Instagram Pantheon
Pantheon
Copyright © 2012 - 2014 PANTHEON CLUB
Webdesign Plzeň - powered by www.abcool.cz
We accept the following payment cards