CZ EN

O KLUBU MUSIC CLUB PANTHEON PLZEŇ

Music club PANTHEON je ojedinělý koncept hudebního klubu v Plzni. Zaujme Vás především svojí rozmanitostí a výjimečným interiérem. Najdete zde základní hudební scény ve dvou výškových úrovních, VIP lounge (Champagne) ve třetím patře klubu s nádherným výhledem na řeku a noční Plzeň, VIP lounge (Kiss Proton Zóna) s vlastním barem a výhledem na hlavní scénu, venkovní zahradu s posezením a barem, terasu nad řekou. Kvalitní hudební a světelné vybavení klubu vám ve spojení se známými DJ a různorodým programem připraví krásný a nezapomenutelný večer. Přijďte se přesvědčit.

Music Club PANTHEON na Anglickém nábřeží v Plzni je otevřen každý pátek a sobotu od 21 do 5 hodin.

HLAVNÍ SCÉNA

Hlavní scéna byla koncipována především jako taneční prostor s dvouúrovňovým tanečním parketem a designovým barem přesahujícím délku 20 metrů. Ti nejlepší DJ´s Vám zde zahrají aktuální hity taneční muziky. Ze scény je vidět do Kiss Proton Zóny umístěné na balkonu nad hlavní scénou.

OLDIES SCÉNA

Velmi atraktivní interiér s „retro“ prosklením ze dvou stran. Prostor je laděn do více odpočinkového stylu – najdete zde 15 boxů se 70 místy k sezení v příjemných sametových sedačkách. Sezení je koncipováno tak, že si můžete vybrat klidnější či rušnější zónu podle Vašeho výběru. Velký bar i příjemná obsluha Vám zajistí nerušený zážitek. Z této scény je přímý vchod do zahrady, která především v letních měsících umožňuje zajímavou změnu.

VIP CHAMPAGNE

Hledáte-li větší klid, máme pro Vás možnost posezení v našem VIP lounge. Zde jsme pro Vás připravili výrazně širší sortiment s nabídkou nejluxusnějších vín, rumů, koňaků, ale i doutníků s dokonalou obsluhou vyškolených barmanů. Ve VIP loungi je pro Vás připraven také raut. Chcete oslnit svoji přítelkyni nebo si jen popovídat s kamarády? Designově vytříbený VIP lounge s výhledem na noční Plzeň je přesně prostor pro Vás. Intimitu Vám zajistí i limitace tohoto prostoru – VIP lounge je určen pouze pro cca 35 lidí.

KISS PROTON ZÓNA

Hledáte-li větší klid, ale stále chcete mít přehled o dění v klubu, doporučujeme Vám navštívit Kiss Proton Zónu. Tato VIP lounge umístěná na balkónu nad hlavní scénou nabízí výhled na dění a atmosféru v klubu, ale zároveň soukromí a prostor k popovídání. Dominantou prostoru je designový bar s širokou nabídkou nápojů. Dále jsme pro Vás připravili lehké občerstvení. Samozřejmostí je vytříbený servis a příjemná atmosféra. Kiss Proton Zóna má stejně jako VIP Champagne omezenou kapacitu.

Podívejte se na kompletní fotogalerii, videa nebo virtuální prohlídky Music Clubu Pantheon.

Pantheon Club na  Facebooku Instagram Pantheon
Pantheon